Gå til innhold

Featured Replies

Skrevet

Jeg må bare ta av meg hattenog gå under jorden for FFG sitt arbeid, Nå skjønner jeg virkelig hvorfor det ikke har vært noen DC-10. Jeg trodde dere jobbet på et fly jeg.

Men dette er jo en flygende legende, som dere virkelig har fått til å se bedre ut en i virkeligheten. Jeg svever akkurat nå. Dere er bare det beste. Jeg har ikke noen ord på hva jeg skal si. Jeg har tårer i øynene.

 

P.S Takk for at dette er Freeware [image]http://www.flightsim.no/ubb/images/icons/smile.gif[/image]

Skrevet

Jeg tar bølgen jeg også! Dette mesterstykke av en Dc10 er helt fantastisk bra laget, og det flyr jo som en drøm også.

Tusen takk til folka bak dette enestående prosjektet!

Mvh

Olav/FPDA

Skrevet

Det eneste som er litt rart er at den har ikke så sterk oppbremsnings muligheter, selv med alle bremsemidlene brukt

Skrevet

 

....også jeg stiller meg i rekken av gratulanter. Er "gammel" FFG 757 entusiast - men det blir det nok endel DC 10 flygning de kommende ukene.

The best so far.....

Eirik

SK 777

Bli med i diskusjonen!

Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv svar til emnet …