Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Flightsim.no

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Uhell med CO 757 på Gardermoen i dag?

Featured Replies

Fikk nyss om at maskinen til Newark måtte vende tilbake i dag etter takeoff og ble stående på OSL. Noen her som har noe mer info om dette?

Hei, ja jeg er klar over dette, men jeg vil ikke gi noen detaljer her, men jeg kan fortelle dere at se som står på A-net er fullstendig tøys... ""

 

Dag

Den står hvertfall parkert utenfor hangaren her. (SAS Teknisk), men hva som "feiler" den har jeg ikke anelse om. ""

Det ble vissnok oppdaget 2 hull i skroget på den rundt døren forran. Skadene ble oppdaget etter at flyet hadde landet på Gardermoen, og kapteinen ombord mente at skadene hadde oppstått på Newark med gaten som kjøres inntil flyet. Flyet ble først undersøkt av teknikere på Gardermoen, men de hadde ikke muligheter å utbedre skadene så det ventes teknikere fra Continental som skal komme til Gardermoen i dag. Mulig at Jan Fredrik eller noen andre på SAS teknisk har noe mer om dette.

 

Truls

Fløy til Trondheim kl. 1200 den søndagen. La da merke til at denne avgangen kun var merket som forsinket, fra kl. 1110 til kl. 1200. Trodde jeg skulle være heldig og få med meg take-off'en før flyet mitt dro, men da vi takset ut, sto flyet fremdeles ved gaten, ved siden av Icelandairs nylig innkommede flight fra Reykjavik.

Hmm...

 

Nå ser jeg på flightsim.no som et forum for flyinteresserte, har drevet på her å diskutert løst og fast i mange år, men å bli sitert på det man skriver på andre sider, det er litt drøyt da..

 

Truls

Ser ikke helt poenget med å bruke det sitatet når de også har en offisiell uttalelse fra Continental. Det neste er vel at de begynner å sitere Mess-TV og lignende.

Vil helst ikke ha så mye PR for flightsim.no jeg. Husker hva som skjedde med det forrige forumet jeg var på, som fikk for mye PR. Hele miljøet ble ødelagt ""

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.