Gå til innhold

Featured Replies

Skrevet

Heisan!

Tok opp fra min nye flyradio Volmit rapport fra Gardermoen. Det er en rekke Metar rapporter fra forskjellige flyplasser i nærheten, som feks Flesland Kjevik og Kastrup. Tatt opp klokka 0005 den 28/12/00. Hvis det er noen som er interessert er det bare å maile meg på pmj@c2i.net , så kan jeg sikkert få sendt den over (Den er på 10 MB).

Vennlig hilsen Patrick Møller Johansen VBX109

Skrevet

Ikke for å si noe for sikkert men jeg mener at VOLMET senderen rundt Oslo er plasert på ENGM. Hører en del på Volmet selv... Noen som vet Frekvensen til Volmet Ekkofisk og Bodø??

Skrevet

Iflg AIP GEN 3.5-11 har Bodø 124.250, med varsel for Oslo/Gardermoen, Trondheim/Værnes, Bodø, Harstad/Narvik/Evenes, Andøya, Bardufoss, Tromsø og Alta.

Oslo har 128.600, med varsel for Oslo/Gardermoen, Trondheim/Værnes, Bergen/Flesland, Stavanger/Sola, Kristiansand/Kjevik, Gøteborg/Landvetter, København/Kastrup og Stockholm/Arlanda.

Ekofisk har 118.975, med varsel for Stavanger/Sola, Haugesund/Karmøy og Lista.

Hilsen Roald

Bli med i diskusjonen!

Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv svar til emnet …