Skrevet 11. oktober 2005 19 år British Airways flyet dette er snakk om? Har sett den, ganske utrolig. Mvh Alex.
Skrevet 11. oktober 2005 19 år Tror jeg har sett den 3 ganger tidligere De viser dem i reprise hele tiden... Men de er nesten like gøye hver gang!
Skrevet 11. oktober 2005 19 år Kan da si at NG sender flyhavarikomisjonen vær kveld kl 21. I går var det en A330 ifra Air Transat som gikk tom for fuel over atlanterhavet.
Skrevet 11. oktober 2005 19 år Kan da si at NG sender flyhavarikomisjonen vær kveld kl 21. I går var det en A330 ifra Air Transat som gikk tom for fuel over atlanterhavet. sett den og går vel i reprise det meste regner jeg med !
Skrevet 11. oktober 2005 19 år Tror faktisk jeg så det programmet i går...på National Geographic channel...hvis ikke var det en gang forrige uke
Skrevet 11. oktober 2005 19 år Reprise ja! der sier du det! I programreklamen reklamerer de med HELT nye episoder men hittil har æ kun sett programmer som er sendt tidligere også.
Skrevet 11. oktober 2005 19 år denne gikk på svensk tv4 igår, regner med det er samme program. Ganske utrolig historie.
Skrevet 11. oktober 2005 19 år Personlig synes jeg Discovery er bedre enn NG. Litt mindre reprise på Discovery.
Skrevet 12. oktober 2005 19 år Føler det er mer repriser på Discovery. Antageligvis er det likt. Så episoden for første gang igår. Sett annonseringa i noen uker nå og gledet meg til denne. Sprø historie. Utolig at han overlevde. Liker igrunnen NGC best. Mange interessante programmer. Dette programmet er et av mine favoritter. Utrolig bra rekonstruert også.
Skrevet 12. oktober 2005 19 år Jeg sa litt. Dette av egne erfaringer. Hvordan kan du si at det er egne erfaringer ? Har du en egen Discovery channel enn det vi har ? Har sett BA, men ikke A330 som går tom for fuel. Den må jeg se neste gang.
Skrevet 12. oktober 2005 19 år på NG chanell, kapteinen blir sugd ut av flyet i ca 20000 fot. Hva slags historie er dette? Har jeg aldri fått med meg, tror jeg. Overlevde piloten å bli sugd ut av et fly??
Skrevet 12. oktober 2005 19 år Hva slags historie er dette? Har jeg aldri fått med meg, tror jeg. Overlevde piloten å bli sugd ut av et fly?? Her er "haverirapporten".
Skrevet 12. oktober 2005 19 år Dette programmet har gått 5 ganger på Discovery dette året også. Sett det opptil flere ganger. Rimelig utrolig.
Skrevet 12. oktober 2005 19 år Jeg sa litt. Dette av egne erfaringer. Hvordan kan du si at det er egne erfaringer ? Har du en egen Discovery channel enn det vi har ? Har sett BA, men ikke A330 som går tom for fuel. Den må jeg se neste gang. Med egen erfaring mener jeg da at vi har begge kanalene og jeg følger med på dem nesten hver dag.Trenger vel ingen egen kanal for å ha det vel.
Skrevet 12. oktober 2005 19 år Noe jeg ikke liker med NGC er alle de laaaaange reklamepausene hvert bidige kvarter Egentlig utrolig irriterende... Men nå vet jeg ikke om Discovery er bedre på det området. Kommer det ny havarikommisjon idag igjen??
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.