June 20, 200521 yr Heisann! Neste tirsdag reiser jeg til Mallorca, der jeg skal være i en uke. Så lurer jeg på om det er lov å spotte der? På kreta var det IKKE lov! Sikkerhetsvakter med MP5 og STORE skilt med en strek over et kamera. Men jeg lurer altså på hvordan det er på Mallorca.. Og hvordan er A320 å sitte i? Så Håvard sin rapport nå. At A321 var fin, men hvordan er A320? Mvh. Mathias
June 20, 200521 yr Var på Mallorca for et par år siden, men da var det ingen ting som tydet på at det ikke var lov. Ser heller ikke pointet med å ladet være ulovlig. PS: Jeg drar dit på lørdag:)
June 20, 200521 yr Noen som vet hvordan det er i Bulgaria, nærmere bestemt Burgas? Tenkte jeg skulle få knipset noen bilder av noen Tu154 blandt annet. Vil ikke risikere å bli skutt liksom, er ikke helt gode disse bulgarerene, fant ut det i fjor
June 20, 200521 yr A320 er et behaglig fly, men det spørs nok litt på sete conf. Flyet er i hvert fall nesten "lyd løst" i forhold til en 737 Kan og så anbefale A330
June 20, 200521 yr Bulgaria er ganske avslappet i forhold til dette, så fram til at det ikke er noe form for militær eller politisk aktivitet på flyplassen. Men du må nok regne med å få noen stygge blikk om du stiller deg på utsiden av gjerdet, er nok ikke hverdagskost der nede. Bulgarerne er helt normale mennesker, de er nok ikke mindre gode i hodet enn deg.. Når det gjelder Mallorca så tviler jeg på at de har noen innvendinger mot at du spotter litt, de er kjent med turisme og vet at de bringer med seg noen snåle skikker.. Men, de har helt sikkert slike "sikkerhets soner", men de er nok annvist med skilt o.l. God spotting!
June 20, 200521 yr Men du må nok regne med å få noen stygge blikk om du stiller deg på utsiden av gjerdet, er nok ikke hverdagskost der nede. Trenger ikke dra til Bulgaria for det, rare blikk får du nok over hele Norge.
June 27, 200521 yr Author Da reiser jeg om... Ikke mange timer.. Insjekkingen stenger 06:00, når flyet går 07:00.. Jaja. Men er det noen som vet om Mytravel sine A320 har tvskjerm eller andre kjekke ting ?
June 29, 200521 yr Tenker at du var på Chania airport på Kreta. Det er en militær flyplass så det er ikke så rart at de hadde vakter med mp5. Gd ferie på malorca
June 29, 200521 yr Noen som vet hvor mange timer man må kjekke inn før flyet går på Gardermoen? Skal reise til Mallorca på Lørdag med Britannia kl 09:20.
June 29, 200521 yr Noen som vet hvor mange timer man må kjekke inn før flyet går på Gardermoen? Skal reise til Mallorca på Lørdag med Britannia kl 09:20. Uten at jeg kjenner Star Tour sine regler, vil jeg tro at innsjekk for ditt fly stenger ca kl: 08:20. Som regel stenger innsjekk (presis!) 45 til 1 time før avgang. Innsjekk åpner som regel 2 timer FØR avgang, dvs. fra ca. kl: 07:20 for ditt fly... Som tidligere nevnt står dette oppført på reisebeviset du har, enten i papirform eller elektronisk (dersom du har bestillt reisen online).
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.