Skrevet 7. februar 2005 20 år Nå har jeg opp til flere ganger prøvd å lese dokumentasjoner og laste ned fly og paneler fra FS.no serveren men får bare opp at IE, Opera ikke kan vise siden. Er det bare meg eller er gjelder dette flere?
Skrevet 7. februar 2005 20 år Skjer med meg og av og til også. Prøv og oppdater siden, så funker det som regel.
Skrevet 7. februar 2005 20 år Forfatter Skjer med meg og av og til også. Prøv og oppdater siden, så funker det som regel. Funker fortsatt ikke
Skrevet 7. februar 2005 20 år Ett eller annet muffens der nå ja. Prøvde på panelet til Citation flere ganger, men siden finnes ikke.
Skrevet 7. februar 2005 20 år Jeg har også opplevd treg server, eller at den i perioder ikke klarer å vise sider. Bruker Explorer og Safari (Mac)
Skrevet 7. februar 2005 20 år Har prøvd både IE, Opera og Mozilla nå.. funker ikke. Noen som kan sende meg den PSS Airbus tutorialen? Hadde vært fint xaevo@hotmail.com
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.