December 5, 200421 yr Så nettopp en dokumentar på Discovery channel om Ojmjakon, verdens kaldeste bebodde sted/by. Tenkte da, ja hvorfor ikke ta en flytur dit? Har tatt noen søk på nettet for å finne ut om det finnes noen flyplass der, men uten hell.. Lurte derfor på om noen her på forumet har noen bedre kjennskap til denne byen, finnes det kanskje en liten flystripe, eller et addons scenery som en kan laste ned? Tar forøvrig imot andre annbefalinger av bush flyplasser til kaldere strøk.
December 5, 200421 yr Huff, ja det så ikke behageig ut å bo i telt der! Jeg fikk også lyst til å fly dit, sikkert dårlig med termikk der
December 5, 200421 yr Huff, ja det så ikke behageig ut å bo i telt der! Jeg fikk også lyst til å fly dit, sikkert dårlig med termikk der Regner med at det ikke er så mye bedre å bo i telt i indre Finmark heller når det står på som værst. Kan bli "rim"elig kaldt der også.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.