November 30, 200421 yr Nå i dag ar en MD 82 havarert under landing! Minst 30 omkommet! Les mere her: http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=256755
November 30, 200421 yr Ikes.. litt rart å tenke på at sånn maskin fløy jeg Kjevik, Gondo(kanriøyene) med (real life...) (passasjer selvfølgelig..)
December 1, 200421 yr Ja det er tragisk når slike ting skjer. Fly er jo trygt, men som vi alle vet skjer det ulykker, og da går det mange liv. Dette er nok noe vi må leve med desverre.
December 1, 200421 yr Ja det er tragisk når slike ting skjer. Fly er jo trygt, men som vi alle vet skjer det ulykker, og da går det mange liv. Dette er nok noe vi må leve med desverre. Dette er desverre veldig synd at slike ulykker skjer. Men som er sagt over her, er det desverre noe vi bare må leve med. Flytransport er jo regnet som verdens tryggeste transport middel. Det er jo topp sikkerhet når man skal ut og fly. Men som sagt, skjer det noe, ja, det skjer det, og det skjer fort. Jeg er også 100% sikker på at sikkerhet på flyplass i lufta o.s.v forbreder dem hele tiden, den kommer alltid til å bli bedere en noen gang.
December 1, 200421 yr Author Hmm! Disse pasasjerene har ikke vert serlig smarte da de har løsnet setebelte før flyet landa Det er en utfyllende reportasje i dagens Nettutgave av VG. Ifølge VG sier en av de overlevende at de løsnet setebeltene rett før landing! Flyet skal vist nok også ha landet med medvind. Hvor mye av dette som er korekt veit jeg ikke.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.