Skrevet 25. november 2004 20 år Lurer på en ting: Jeg har en datter som skal en tur til syden og har bestilt reisen med et selskap i England som heter Britannia(?). Jeg har aldri hørt om dette selskapet før. Er det noen som vet om dette er et seriøst selskap o.s.v.? Frank.
Skrevet 25. november 2004 20 år Britannia er et ganske kjent charterselskap, som man ofte ser på div flyplasser i sydligere strøk. Jeg ville i hvertfall ikke hatt noen mer betenkninger enn vanlig ved å fly med dette selskapet. Har selv flydd med de før, og er et ganske standard charterselskap! Bildet av et av deres fly
Skrevet 25. november 2004 20 år Britannia er en god, gammel rutinert aktør i charter markedet. Flyr jo ganske ofte fra norske flyplasser til syden... Vist vi ser bortfra den dårlige benplassen ombord, så har jeg ingen ting å utsette på de
Skrevet 25. november 2004 20 år Såvidt jeg vet så er de vel verdens største charterselskap, så du kan regne med at de er ganske seriøse
Skrevet 25. november 2004 20 år Fløy 757 med Britannia til Lanzarote Skal fly Britannia til Tennerife (?) i februar, flott selskap! (De flyr direkte fra Flesland også!!!)
Skrevet 25. november 2004 20 år Noen som veit av noenlunde up to date charter ruter for Britannia for ai bruk?
Skrevet 25. november 2004 20 år Joda de er et meget bra selskap når min Mormor og morfar flyr med det til Lanzarote, (meget kresene) morfar som har noen problemer med bena er litt grinete over benplassen men men... her er enda noen bilder av britannias fly. [bilde]http://www1.airpics.com/showimg.php?imgid=59217[/bilde] og Britannia]Britannia til slutt hjemmesiden
Skrevet 27. november 2004 20 år Forfatter Hei. Takk for alle svar. Godt å vite at jeg kan sende min datter avgårde med Britannia. Hilsen Frank.
Skrevet 27. november 2004 20 år Hei. Takk for alle svar. Godt å vite at jeg kan sende min datter avgårde med Britannia. Hilsen Frank. Alltid hyggelig å være til hjelp!
Skrevet 27. november 2004 20 år Koselig crew på Britannia også. Har vært i cockpiten på alle mine turer med dem.
Skrevet 27. november 2004 20 år Satt på klappsete i en av BLX sine B752'er under avgang fra Torp en gang i 2000... Det var fint.. Stooore vinduer...
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.