Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Flightsim.no

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Screenshots FS98

Featured Replies

Hei Eirik

Når du flyr FS og finner noe å ta screenshot aw er det bare å trykke "prt sc" knappen (hvis du flyr i fullscreen, flyr du i window mode bør du vurdere å trykke alt-prt sc, som bare tar det aktive bildet på skjermen). Du har nå laget et bilde i "clipboardet" ditt. Så åpner du et paint program av ett eller annet slag og limer inn det som ligger i "clipboardet" (velg "lim inn" eller "paste" fra en meny i programmet) og hvips så har du et screenshot. Bare husk at hvis du trykker prt sc flere ganger så er det bare det siste bildet som blir tatt vare på.

Lars Martin

quote:

Bare husk at hvis du trykker prt sc flere ganger så er det bare det siste bildet som blir tatt vare på.

Derfor er 'HyperSnap' er ypperlig program til dette formålet. Med dette kan man ta så mange bilder man vil etter hverandre, både i 2D og 3D. Søk etter programmet på shareware-sider, som f.eks. http://www.shareware.com" TARGET=_blank>www.shareware.com

------------------

Bjørn O.

henjum@privat.cybercity.no

Hei Eirik.

HyperSnap virker i fullscreen mode her. Det har jo kommet oppdaterte versjoner. Kanskje du har en eldre utgave?

Med HyperSnap kan man bruke mange forskjellige tastekombinasjoner, slik at man kan kopiere hele skjermen, det som er innenfor vinduet, det som er under musepekeren og mye annet. Man kan også sette på en timer, slik at bildet tas mens man kanskje er opptatt med andre ting.

------------------

Bjørn O.

henjum@privat.cybercity.no

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.