Skrevet 2. november 2003 21 år Hei Har noen fly, som går rett opp, og som derfor bare staller hele tiden, det jeg lurer på da, er følgende Hvor går jeg, i flyene for og finne ut Hvordan jeg forandrer på hvor fort og hvor høyt flyet går i utgangspunktet, slikt at jeg får en penere flight.. Slikt det er nå, så må jeg bytte fly, fra jeg letter til jeg kan bruke de maskinene jeg ønsker. Det det gjelder er Opensky A330v2 maskiner.. Finnes det noen som kan hjelpe, eller på andre måter peke mot en løsning?? Oddvar
Skrevet 2. november 2003 21 år Jeg er ikke så kjent med Opensky A330v2, men prøv å finne "pitch" hjulet! Det fikset mitt problem!
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.