Posted May 9, 200321 yr Jeg blir like imponert hver gang jeg er inne på screenshots og ser hvor mye ai trafikk noen av dere har. Masse forskjellige fly og selskaper. Dere har sikkert brukt "år" på å legge dette inn kan jeg tenke meg, ihvertfall i min verden. Det jeg lurer på er om denne pakken som kommer 9 Mai ikke bare inneholder ruter men også de forskjellige selskapenes fly, eller må man laste ned de uansett?
May 9, 200321 yr Pakken som egentlig skulle blitt utgitt i dag er noe utsatt, og heter Ultimate Traffic. Denne inneholder over 400000 ruter og mer enn 800 forskjellige fly. Alle rutene blir fløyet av de korrekte flytypene og selskapene. Du finner mer informasjon på hjemmesiden. Det samme gjelder en annen nylig utgitt pakke som heter FS Traffic 2002. Denne har noe mindre ruter og fly, men her får du også helt nye ATC-stemmer. Denne kan du lese mer om her. Begge programmene har funskjoner som gjør at du lett kan legge til nye ruter og fly selv. Ultimate Traffic har i tillegg en abonnementstjeneste som gjør at man ved å betale litt kan få oppdatert alle nye ruter og fly bare med et museklikk.
May 10, 200321 yr De norske flyselskaper er vel. Widerøe,SaS,Braathen,Norwegian.Og noen andre små selskap. Det kommer til å bli den beste trafikk i Fs. Trafikken blir nesten akkurat som i virkligheten. Gleder meg. Håper de slipper den på slag snart.
May 10, 200321 yr Hmm! Kjøpte akkurat FS traffic 2002. Fungerer fint stort sett,men... eh dette ser vel ut som et mere omfattende addon......må nesten ha dette og, skal skal ikke?..... ok...SKAL!!!!!
May 10, 200321 yr jeg kommer nok til og anskaffe meg Ultimate Traffic. Dette fordi jeg er lei av og plages med å legge in Ål-traffikken, her er det bare og dobbeltklikke på instalasjonsfilen og så har man nesten hele verdens flyruter inne på pc-en.
May 10, 200321 yr Lurer på hvordan dette vil fungere med diverse add-on scenery.......tenker da spesielt på flyplasser med statiske fly og taxebaner som er endret i forhold til defaul. Har ganske mye add-on flyplasser med tilpassede afcad-filer instalert, vil Ultimat-Traffic overskrive disse? Da får jeg en kjempejobb med å rette opp alt igjen. Vil helst slippe å se AI trafikk som taxer på gresset eller parkerer inne i bygninger.
May 11, 200321 yr Hvis du har lest godt nok, så skal dette fungere med add-on scenery og flyplasser rundt om i verden. Om du har statiske fly på noen flyplasser som står på en Gate eller parkerings-plass bør du fjerne disse. For å si det sånn: Fjern alt som har med stat.bgl og dyn.bgl Men dette produktet blir knall. Og det følger med det meste verktøyet for å få det så perfekt og fint som mulig.
May 13, 200321 yr Her er linken til Ultimate Traffic , men den er ikke sluppet enda, den er blitt forsinket. Utsatt på ubestemt tid. Fant forresten linken noen poster lenger opp her
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.