Jump to content

Featured Replies

Posted

Torsdag kveld pleier det være en del flyaktivitet i det virtuelle Skandinavia. Satser på bra oppmøte i kveld, i så fall er jeg på som ENSV_V_CTR rundt 22 til midnatt.

Håper også på et MONSTER-FLYIN snart! Vi må jo klare å bemanne alle ctr og de største flyplassene, samt noen app/dep, og i tillegg ha minst like mange som flyr!?!? Nå som de mørke vinterkveldene melder seg, vil jeg tippe det blir mer flyaktivitet på nettet!

------------------

LN-HSA

Håvard Sande

havsa@statoil.com

 

Hei!

Gleder meg gjør det [image]http://www.flightsim.no/ubb/images/icons/smile.gif'>http://www.flightsim.no/ubb/images/icons/smile.gif[/image]

Jeg skal være med tror jeg heheheh [image]http://www.flightsim.no/ubb/images/icons/smile.gif[/image]

Snakkes!

------------------

Hilsen

Tor Harald Tessem

thtessem.b3.nu

Beklager evt. Skrive feil!

 

Hei Håvard!

Hva mener du med Monster-Flyin?

MVH Jan

Hva med en lokal redningsops med HELI og amblanseflyvninger i tillegg til normal TFC.?Da vil jo CTR se flere fly på skjermen og kommunikasjonen med VFR flights blir ikke så stor,men han må jo følge med?

MVH Jan

  • Author

Hei Jan! Monster-flyin var et veldig dårlig ord! Det jeg mente var et STORT flyin, altså med mange bemannede stasjoner og fly i lufta! That's all!

------------------

LN-HSA

Håvard Sande

havsa@statoil.com

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...