Gå til innhold

Inge Jenstad esq.

Medlem
  • Ble med

  • Siste besøk

  1. Noen som tok opp video fra Rygge og Sea King-en sin endelige slutt?
  2. Finnes det en utgave av Piper Cub hvor man sitter side-by-side? Har ikke funnet noe på nettet, men kanskje andre vet mer? Takker for eventuelle svar!
  3. Ser du er godt i gang med neste generasjon cockpit. Vi tre brødre besøkte deg for mange år siden på Brandbu. Da var det v el kanskje F-14. Tror det var i januar 2006.
  4. Denne begynner å bli så avansert at en stakkars skrivebortspilot aldri kommer sg i lufta. Men ganske fenomenal. Flinke programmerere (hilsen en som egentlig ikke kom særlig langt forbi FORTRAN).
  5. Hvordan i hule fjerne bildet av meg sittende i denne Antonoven?
  6. Da kan moderator slette brukeren ÅMJ, og jeg beholder min bruker ingejenstad@hotmail.com. Takk for hjelpen.
  7. Her er reaksjonen fra "gubben": Nå fikk jeg logget meg inn ved å bruke full e-postadresse. Er dette noe nytt?
  8. På vegne av gubben sender jeg spørsmål om det er forandringer for måten man logger seg inn på. Før så var det tilstrekkelig med navn (Inge Jenstad) og passord. Men nå så får han spørsmål om e-post @ og diverse. Og det virker ikke. Noe som må gjøres?