-
Nytt fly til FSX
Begge deler faktisk Vi driver og jobber med det nå om dagen
-
Nytt fly til FSX
Hei. Vi vil i løpet av neste uke legge ut ett nytt fly til FSX på Facebooksiden vår. Det er selvfølgelig i "flyselskapets" design. Lik oss på Facebooksiden vår: Timeline Airways. Jeg har nettopp lagt ut ett nytt innlegg der med det som skal skje fremover. Informasjon om konkuranse er det er også! ;D
-
Nytt Flyselskap
Jeg og noen andre mennesker har startet et projekt som går ut på å starte et nytt flyselskap. Mye er allerede gjort, men masse gjenstår. Følg den spennenede utviklingen av flyselkapet på facebook. Der heter vi "Timeline Airways". Vi ønsker å utvikle oss i riktig reting og setter ektremt stor pris på tilbakemeldinger og råd på Facebooksiden. Det kommer til å skje mye fremover. Blandt annet en konkuranse når vi har nådd 100 likes. Flyet vil også bli tilgjengelig for FSX om få uker eller dager. Alt får dere vite ved å like siden. Grunnet til lite likes er fordi den ble opprettet i går :wink:
-
Designe fly
Tusen takk for svar
-
Designe fly
Jeg lurer på om det er noen her inne som klarer å designe et fly? Vi skal ha et bilde av hvordan flyet våres skal se ut. Derfor må vi lage et bilde av flyet. Vi har logo og navn. Noen som kunne tenke seg å gjøre det ?
-
Forslag på navn til flyselskap.
Det har blitt registrert som Timeline Airways Lik oss gjerne på Facebook. Facbooksiden ble lagd i dag, så den er ikke gjort noe med, men det kommer til å blir kjempefin om noen uker. Konkuranser og masse annet kommer til å skje der så fort vi er ferdig og vi har fått en del likes
-
Forslag på navn til flyselskap.
Men dessverre er det allerede i bruk. Det var et veldig bra forslag. Hvis dere har fler forslag hadde jeg satt veldig pris på om dere skrev det her
-
Forslag på navn til flyselskap.
Tusen takk for svar ;D
-
Forslag på navn til flyselskap.
Vi er en gruppe mennesker som har startet et prosjekt. Dette prosjektet kommer til å vare lenge, fordi vi forsatt er unge. Vi har lyst til å starte et flyselskap når vi blir større. Vi syntes det er synd at Norge kun har to store flyselskap. Vi vil ha mer konkuranse og tilby en helt annen flyopplevelse. Prosjektet startet for tre uker siden og mye av det teknisker er i orden. Facebookside og nettside er klar til å tre i kraft. Men vi har et problem, hva skal selskapet hete? Vi har holdt på lenge, men klarer ikke komme på noe som helst. Vi ville satt veldig stor pris på om noen av dere kunne kommet med forslag på navn dere syntes er kule. Vil helst ikke at folk skriver at vi aldri kommer til å få det til. Det er godt mulig det, men vi skal hvertfall ha prøvd. :wink:
Magnus Midtfjeld
Medlem
-
Ble med
-
Siste besøk