Gå til innhold

Wim Sjoholm

Medlem
  • Ble med

  • Siste besøk

  1. http://www.liveatc.net/forums/atcaviation-audio-clips/expressjet-hits-lighting-at-kden-anyone-got-it/
  2. Wim Sjoholm svarte et innlegg i et emne i Kaffekroken
    Nei. Fly hva du vil. Det er vatsim sitt nettverk, de bestemmer reglene, og reglene sier at du har lov til å fly hva du vil, når du vil (så og si)
  3. Wim Sjoholm svarte et innlegg i et emne i Kaffekroken
    Du kan fly når som helst, hvor som helst på vatsim. Du må regne med delays om du ikke har booket, men du kan selvfølgelig dukke opp uten booking
  4. Hvis jeg husker riktig så skal PMDG lage 300. Kan ikke huske å ha hørt noe om 200
  5. Slik jeg har forstått det så skal det bli mulig å kjøpe tredjeparts addons igjennom microsofts App store for MS Flight. Freeware derimot virker det som det blir dårlig med. Det vil også bli umulig for utviklere å selge addons fra deres egen website, alle addons må gå igjennom Microsoft (Microsoft ønsker å tjene en slant fra andres arbeid)