Gå til innhold

Lars Nigardsoy

Medlem
  • Ble med

  • Siste besøk

  1. skal gå 3. og siste år almenn med R2 og FYS 2 på Flora VGS; før det bærer ut mot den store pilotdrømmen! Blir et hardt men artig år!
  2. Lars Nigardsoy svarte i Vegar Mikalsens innlegg i et emne i Kaffekroken
    +1 Har iphone 3GS. Har prøvd noen HTC modeller men skjermen er ikke ''smooth'' nok for meg når jeg trykker rundt... Når det kommer til tuchmobiler så er det kun iphone som virker for meg..
  3. (har ikke lest alle inleggene) men Kan man kun få denne modulen ''innpå'' black shark? (som et slags aircraft addon) eller må man kjøpe hele simulatoren for å få det?
  4. Går andre år på allmenn, og på vår skole sitter omtrent hele skolen i kantinen og spiser og prater i matfri. vi har en ganske stor og flott kantine med varmmat av og til faktisk
  5. Har brukt et par regndagar i sommarferien i lag med en kompis til å lage en project reality film. Filmen handlar om F-16 flyet i aksjon. Say no more, here it is: PS: Spel av i HD for å få lyd med [video:youtube]lhA8PWDcn9s&hd=1 Link: http://www.youtube.com/watch?v=lhA8PWDcn9s&hd=1 Fortell gjerne kva du syns!
  6. Lars Nigardsoy svarte i Lars Nigardsoys innlegg i et emne i Kaffekroken
    En kar påstår at dette programmet har gått før, har det blit vist før egentlig?
  7. Lars Nigardsoy svarte i Lars Nigardsoys innlegg i et emne i Kaffekroken
    Går programmet i reprise noken gang?
  8. Lars Nigardsoy svarte i simon seims innlegg i et emne i Kaffekroken
    Såg akkurat det eg òg... ''Kom tilbake 14.02 2009 fra 21:00'' Ja kan virke som en del spørsmål som strømma inn. Dei gjer nok sitt beste for å svare på alle.
  9. Lars Nigardsoy svarte i Lars Nigardsoys innlegg i et emne i Kaffekroken
    2 min igjen! sorry, berre bumpa her igjen i tilfelle noken har glømt at det går no.
  10. Lars Nigardsoy svarte i Lars Nigardsoys innlegg i et emne i Kaffekroken
    Ja, ikkje lenge til det begynne no. Slå på tv2, hent gløggen og peperkakene, og gjer deg klar for søndagens høgdepunkt på tv!
  11. Eg har en god del tima på realflight G4, og kan sei at det e utruleg stili! Flyr inverted hover med heli og 3d med dei fleste fly, og mestra vannlanding bra, noke som er ganske kult å prøve seg på. Skulle egentlig kjøpe virkelig flygande rc-utstyr ei stond tilbake, men kom ikkje lenger en simulatoren... Perfekt for rc-entusiastar
  12. Lars Nigardsoy la til et innlegg i et emne i Kaffekroken
    TV2 kl 20:00 søndag, 14.12 ''I denne dokumentaren på 46 minutter får vi glimt fra treninga til det som skal bli NATOs toppiloter gjennom treningsprogrammet FWIT. Belgia, Nederland, Danmark og Norge har siden åttitallet trent sine toppiloter gjennom programmet Fighter Weapons Instructor Training. Store deler av den praktiske treningen har i mange år foregått ved det internasjonale treningssenteret Ørland hovedflystasjon. TV2 har fulgt elevene på nært hold, først ved Leuwarden Air Base i Nederland og deretter på Ørlandet. '' Kilde: Top Gun Norge Dette må sees! Vi må huske å bumpe denne tråden før sending, slik at vi ikke går glipp av programmet!
  13. Har spelt pr sida 0.5 versjonen var ute. Spelar fortsatt av og til i helgane. Namn: Norwegian_unit Har spelt møkje med IGI folka. Helst på bane med heli og fly på og.. Pilot i pr er GANSKE fett når teamworket på bakken og i lufta fungerar.