Gå til innhold

Aleksander Hegre

Medlem
  • Ble med

  • Siste besøk

  1. Du kan laste ned en mission her fra USAir Flight 1549 - Bird Strike. http://www.flightsimulatorxmissions.com/modules.php?name=News&file=article&sid=75
  2. Hei Tom Allensworth følger utvikling av Aces Studios på sin blogg: http://forums1.avsim.net/index.php?autocom=blog&blogid=1&
  3. Fant denne: http://www.geonet.org.nz/earthquake/quakes/2976367g.html
  4. Nå er vel Alpha 350 et Sonykamera og ikke Nikon?
  5. Hva Sony's Alpha kamera? Innebygget billedstabilisator i kamera. Da trenger du ikke kjøpe dyre telelinser. Serviceavdelingen på Alnabru har en pakke med Alpha 100 med 18-70, 75-300 til 4995,-. Det er billig. Ser Fotovideo selger pakka for kr. 8990,-.
  6. Nei jeg så det. Prisen er 79.500 Euro + moms og frakt
  7. Det står på siden at den koster 2500 Euro med installasjon + reisekostnader(fly, hotell og mat) 2500 Euro for 1 dags trening. 4000 Euro for 2 dagers trening. Pris for privat versjon står ikke.
  8. Aleksander Hegre la til et innlegg i et emne i Kaffekroken
    Hei Alle som er interessert i scenerykonstruksjon bør få med seg møte på søndag i OFKL. Se websiden www.ofkl.org for adresse.
  9. Det var som jeg mistenkte. Alt dette om motorkutt pga. fuel, windshear og jetwash hørtes for merkelig ut.
  10. Tipper at det var en elektrisk feil som slo ut flyet. :eek: