-
Kom over en artig nyhet(787)
Ok. Har ikke vært inne forumet på flere år så er ikke så oppdatertXD
-
Kom over en artig nyhet(787)
Ja som overskriften sier så kom jeg over noe artig.Om hvem som har bestilt B787 der fant jeg faktisk Norwegian Air Shuttle^^ awsome tenkte jeg. Var faktisk ganske overasket. Se her
-
Øvelsen Flotex
Øvelsen Flotex Noen som vet om de sveisike F18 kommer til og land i Bodø?
-
One extremely lucky kid
Ser dritt artig ut. Tru om det der var en Hydruliks simulator eller en son som står i ro? Jeg syntes det lingnet veldig på MSFS. Eller tar jeg feil?
-
Sikkerheten på topp!
Detter er jo helt på tryne syntes jeg. Vis man har en laptop på 1TB. Og man har den nesten full. Da må man jo vente [size:14pt]J*****g[/size] Lenge.
-
Et Widerøe-fly landet i Bodø med én motor i drift.
Jeg vet gåt om fotofurbudet mot militære delen. men vis man står på den militære delen og tar bilder mot den sivile er det lov men ikke motsat. har fått besøk av mp noen ganger :-)
-
Et Widerøe-fly landet i Bodø med én motor i drift.
Ok skal se hva jeg får til :-D kommer til og printe ut siden KL06:00 i morgen tidlig for og huske hva jeg skulle ta bilder av *( er veldig stressende på hangaren nå på grund av 5 fly inne i hangaren til vanelig står det min 1-2 der inne maks 6fly) derfor skriver jeg det ut for de som lurte
-
Et Widerøe-fly landet i Bodø med én motor i drift.
ok ingen som vil se hvordan et widerøe fly ser ut når det er ribbet?SKal ta bilde av det og.
-
Et Widerøe-fly landet i Bodø med én motor i drift.
Ja skal prøve og finne ut av hva governor er og ta bildet av + Cockpiten. Flere ønsker??
-
Et Widerøe-fly landet i Bodø med én motor i drift.
Jeg trenger ikke gå på nav kontoret får på fredag.(haha) De utsatte permiteringa til fredag:-) Men jeg mister dokk turen. Skal ta med kamera ut på hangaren i morra noen spesiele Bilde Ønsker??? Skal på proppeler i morgen.
-
Et Widerøe-fly landet i Bodø med én motor i drift.
jepp det hvar samme fly. det er LN-WIU som har hatt disse problemmene så i dag at de test kjørte det flere ganger i dag. på bakken. Problemet er enda ikke fikset. i dag hvar det totalt 5 fly i hangaren. LN-WIF(på dokk)LN-WIR(på dokk)LN-WIC(hvar inne en snar tur også testet den motorene pluss flaps og light og allt) LN-WIU(et mysterium for meknikerne) Husker ikke det siste men. ps. Hvis noen skal med LN-Wir så har jeg sotte på alle setene nye trek. :-P Den Kabin Simulatoren er bare så artig og være i. Fikk meg en OVerhaling i dag. Og jeg fikk lov og prøve og styre den Helt fantastisk hvor ekte det føltes.
-
Flytrafikk i luften igjen?
Håper ikke den aske skyen kommer i det hele tat. og jeg håper at det kommer flere reisende til widerøe. Vis ikke må jeg fra onsdag av jobbe en anna plass i arbeids uka mi.
-
Et Widerøe-fly landet i Bodø med én motor i drift.
Hei jeg har arbeids uke på widerøe hangaren i bodø denne uka. Jeg var på line(line er de som tar akutt saker vedlikehold og son små ting uten for hangaren de er på vakt Hele døgnet hver dag utenom søndager) i dag. I starten var det veldig rolig rundt 08:00 vi var og henta den altitude preseten fra et fly og stappa det inn i et annet som hadde en ødelagt son. Så tok jeg lunsj i rundt 10:15. fikk slukt i meg brødskivene. et kopp med vann. Også fikk vi melding om at et fly hadde noe feil med motoren. da vi kom til flyet gjikk vi inn og snakka med pilotene og hørte hva det hvar av indikatsjoner på motoren. Det hvar motor nummer 1 altså venstre. Det hvar olje over hele venstre vinge og rundt motoren. Vi tauet flyet inn i hangaren. og begynte skru. Vi tok av propelen og son små ting. nå står det inni i hangaren og venter på en ny pakknigs ring som jeg ikke aner hva er til. og kanskje en ny proppel. Så jeg fikk en Action fylt start dag. I morra skal jeg på interiør. Kl07:00 i hangaren
-
FS Video
hei vis du skal bruke Hd 1080p må du ha 1440x900 og 720p må du ha 1280x768 eller hva det 1280x720. jeg leste det nettopp på en side for hd kvalitet på youtube
-
Spotte varsel Awacs i Bodø nå
Skal prøv og få bilde av den i morra. fokusen på kamera kødda da den landa for tredje gang