-
Kastes ut av landet etter 13 år i Norge
Gabriel Seckamana (36) hadde håpet å få bli i Norge og se sin fire år gamle sønn vokse opp. Nå kastes han ut og får innreiseforbud i fem år. [VG nett...] Vel, nå skal vi altså bruke tid og penger på å kaste ut en person med en ærlig jobb og barn fremfor ran og drapsmenn? Ikke rasistisk ment. Er det bare jeg som syntes det er noe galt med dette? :crazy: BTW, lenge siden sist folkens.. =)
-
Arve "Egon Olsen" Opsahl er død.
Triste saker.. Olsen-banden bar jo bare konge da! (Helmaks, Egon!) Nå er det vel bare dynamitt-Harry og sønnen til Valborg igjen?
-
Norwegian med ny logojet!
Hver sin smak... Men jeg likte den jeg! Syntes den var stilig, er litt lei av at alle flyene dems er like!
-
Her har det skjedd ting!
Syntes det noe forumet var stilig! Men som nevnt, syntes jeg at den var litt uvandt...
-
Boeing 767 sklei av rullebane"REAL"
O [*********]! Sterke saker dette her...! EDIT: Den siden der inneholdt hvis mye sterkere saker, jeg fraråder folk til å snoke for mye der inne, med mindre du vil se hvordan "onkel Allah's" menn henretter folk
-
Russisk Revolusjon i flyindustrien
Kult at selveste Sukhoi kommer med en airliner! Men fy [*********] eller, jeg har aldri lyst å være pilot på en slik en med mindre de gjør noe med cockpiten! Den var rett og slett GRUSOM!!!
-
Historien bak SAS ulykke
727? Ser mer ut som en DC-10 det der da... BTW, fant litt info om denne flighten...
-
Flystyrt i Indonesia.
90 personer omkom da en Boeing 737-400 med 102 passasjerer om bord styrtet i fjellene i Sulawesi i Indonesia. [VG nett...] Ulykkesflyet hadde registreringen: "PK-KKW" Der var årets første flyulykke et faktum.
-
Fyr opp simmen dra til ENBO...
Å [*********], stakkars Bodøinger sier jeg bare =) Oh, sorry, Bodøinger Blanda Flesland med Bodø... Hehe..
-
Nye håndbagasjeregler...igjen
Litt off topic her... Har ikke fulgt med så mye når det gjelder nyheter, men hvorfor må man ha deodorant/shampoflasker i sånne plastposer?
-
Skal vi ta oss en flyprat?
chrsyve@online.no Er nesten aldri på da, men gjerne add meg fordet...
-
Air Baltic med sin lengste rute noensinne!
Tilbake også regner jeg med, de eneste som har ruter den veien er vel continental og 757en dems... Hvis du skal fly en 737 tilbake fra Newark til Oslo, så skal jeg spise leverpostei. (Noe jeg avskyr på det sterkeste.)
-
Liten og stygg 747!
747SP er jo digg da Syntes den er søt jeg
-
Den store klage posten....
*spent*
-
Den store klage posten....
*flire*