Gå til innhold

Patrick Møller Johansen

Medlem
  • Ble med

  • Siste besøk

  1. Er veldig interessert i den dokumentaren jeg også.. Hadde vært veldig gøy å se!
  2. Sist jeg fløy med Tristaren fra Gardermoen var det med et portugisisk eller spansk selskap kalt Luzair. Da var kjerra leid inn for et fugleinfisert fly fra Novair.
  3. Trenger du flere frekvenser kan du gå inn på enten SLV eller LFV . Leter du litt rundt her finner du både AIP for Sverige og Danmark.
  4. Næmmen, så utrolig gøy! Jeg skal starte der jeg også! Ble oppringt i dag! Gratulerer så mye
  5. Flott innslag Einar og Fred! Alltid morsomt å se kjentfolk på TV'en Flott med reklame til OFKL!!, men skulle ønsket en nettadresse dit også da Kjempe bra jobbet begge to!
  6. He he, morsomt klipp dette. "Det er 13. gang jeg sier Braathens i dag..."(...)"Når det står BRA på strippen min så er det Braathens, vet du".
  7. Hei! Dette høres spennende ut! Hvor lang tid tar det til sammen?
  8. Heh, lette litt i Avsim biblioteket og fant et Gardermoen - scenery: . Er det noen som vet om noen sider med godt skandinavisk scenery til X-plane?
  9. Her er en film fra X-plane: Film her!
  10. Tusen takk for svar!
  11. Patrick Møller Johansen la til et innlegg i et emne i Kaffekroken
    Hei alle sammen! Hvordan er mulighetene for FS på mac? Vet det finnes enkelte programmer som X-plane og FU, men hva med online og VATSIM? Noen som har noen erfaringer? Noen tips?
  12. Hei alle sammen! Vil benytte anledningen til å si at Oslo Flysimklubb har fått nye hjemmesider. Ta en titt her!
  13. Høres jo spennende ut, men det finnes jo allerede en del sider " der ute " som dekker alt dette.
  14. Vel, de nevnte i hvert fall at politiet hadde tatt i bruk sitt nye helikopter for å søke etter forbryterne.
  15. Kommer det av at du ikke har på streamingen Vegar? At jeg også får denne meldingen: [HTTP/1.0.404 Streaming not found]http://icecast.nome.no:8000/engm