Gå til innhold

Ballangen flystripe (ENX1) 1.0.2

(1 omtale)

7 Screenshots

Hjemflyplassen til Ballangen flyklubb. Rundt 600 meter lang grus stripe i naturskjønne Ballangen i Nordland fylke. Brukes flittig av mikroflygere, men du kan også lande her med større maskiner som Cessna 172 osv. Alt i alt en krevende stripe å lande på da den ikke er av det lengste eller bredeste slaget. Om du har utsjekken på grusbaner i boks er dette en veldig fin liten flystripe å bryne seg på. Ikke glem å stikke innom den lokale flyklubben for en hyggelig over en kopp kaffe eller to på veien videre nordover eller sørover mot Lofoten. Skal være fine muligheter for grilling og telt overnatting.

Har lagt en fiktiv ICAO kode for å gjøre flyplassen enklere å finne i simulatoren. Den er ENX1.


Installasjon:

Standard for Flight Simulator 2024.

  • legg innholdet i zip filen i Community mappa

Flystripa er bygget på default assets og krever ingen eksterne bibliotek.

What's New in Version 1.0.2

See changelog

Released

  • små forbedringer av vegetasjon rundt flystripa

  • lagt til mer clutter objekter

  • diverse andre småjusteringer og forbedringer basert på videomateriale

Brukertilbakemelding

Anbefalte kommentarer

Erik Hanøy

Medlem

Skrevet

Supert. 👏 Hva med å legge denne ut på flightsim.to? Da når du et større publikum.

Og et spørsmål. Du skriver at det bare er å legge zip-filen rett i community folder. Fungerer det da altså? Man trenger ikke unzippe først?

Skrevet

Greit å lese hva som står om installasjon

legg innholdet i zip filen i Community mappa

Da må man pakke opp først .

Skrevet

7 timer siden skrev Erik Hanøy:

Supert. 👏 Hva med å legge denne ut på flightsim.to? Da når du et større publikum.

Og et spørsmål. Du skriver at det bare er å legge zip-filen rett i community folder. Fungerer det da altså? Man trenger ikke unzippe først?

Nei, jeg skriver at du må legge INNHOLDET i zip filen i Community mappen. Om du har lagt selve zip filen i Community mappen så er det nok det som er grunnen til at simmen krasjer.

Den blir lagt ut på flightsim.to etter hvert sammen med mine andre prosjekter 👍

Erik Hanøy

Medlem

Skrevet

Ja, jeg har selvsagt extracted (unzippet) den filen jwg lastet ned, og så lagt innholdet i community folder, altså ikke selve zip-filen, men simmen krasjer nå uansett.

Bli med i diskusjonen!

Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv en kommentar …