June 22, 200916 yr Her er en artikkel til alle interesserte som ønsker å jobbe med handling av fly! Mer info: http://jobb.boarding.no/art.asp?id=514 Ådne
June 22, 200916 yr Ikke att jeg har planer om karierebytte, men er det fortsatt slik att de ansatte i flyselskaper har gode vilkår ved kjøp av reiser? Husker jo dette var ett "lokkemiddel" for mange unge reiselystne i sin tid. I tilleg mener jeg det var ganske fine skiftordninger hvertfall på Gardemoen.
June 22, 200916 yr Skiftordningene var forsåvidt greie nok. Skal ikke klage på de. Ferie osv kan vel være litt mer porblematisk hvis du ikke er en av de med god ansinitet. Men hvis du jobber i et handlingselskap og vil ha gode reisemuligheter, så er vel SGS svaret. Norport og røros har vel noen avtaler de også, men langt ifra så bra som SGS (i og med at det er en SAS datterselskap).
June 23, 200916 yr Er det sånn att det betales 10% eller noe for flyreisa? Det vil si om det er ledig plass vil jeg tro.
June 25, 200916 yr Jeg kunne godt tenkt meg å jobbe hele sommeren for SGS. Er det best å bare møte opp på flyplass med CV eller ta kontakt pr tlf?
June 25, 200916 yr Ville nok tatt kontakt via telefon først. Men skal ikke se bort ifra at det kanskje er litt sent å søke sommerjobb nå.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.