July 16, 200817 yr Hangar.no 757en som har båret Iron Maidens bandlogo samt et bilde av "Eddie" på halen måtte males om da det ble brukt på en rute til Afrika. I Europa var folk positive til denne dekoren, men ifølge mange afrikanere hadde flyet visstnok onde ånder i seg. Et strøk maling måtte derfor fungere som eksorsisme. Jeg antar dette betyr at Iron Maiden kommer til landet i en 757 med helt vanlige Astraeus-farger. Fansen som har betalt mange pund for å bli med vokalist og pilot Bruce Dickinson på flyturen fra UK til Hamburg i forbindelse med Wacken Open Air-konserten må derfor sannsynligvis også fly i de vanlige fargene. Trist.
July 16, 200817 yr Jeg har bare en ting å si til de stakkarene som er overtroiske "runn to the hills" :grin: BjøRn
July 16, 200817 yr Ja,denne nyheten gjorde meg temmelig irritert. Hadde sett fram til og se denne herligheten på værnes,rett før jeg drar på ferie. Jeg gidder ikke og dra utover for og se en standard astreus 757
July 16, 200817 yr Author Å være med Bruce Air 666 må være en stor opplevelse. Her er en film fra Oslo-Stockholm flighten for to år siden (legg merke til Bruces geniale kommentarer): YBGdmxhN6nY Kommer flyet sørover til Oslo etter Lerkendal-gigen, eller blir alt utstyret kjørt nedover? I såfall, hvilken flyplass lander flyet på? Håper virkelig de klistrer på noen merker før det kommer, Iron Maiden kan da ikke se seg slått av overtroiske afrikanere som har røyka for mye Holy Smoke..
July 16, 200817 yr snakket med avinor i dag, maiden kommer til trd klokka 1525, og drar videre til gatwick klokka 2230.
July 17, 200817 yr Nei, de skal direkte Værnes om ettermiddagen, og direkte tilbake til Gatwick på kvelden.
July 17, 200817 yr Tror nok at Cpt. Dickinson maler om på nytt igjen. De har vel ikke akuratt pengemangel ? :grin:
July 17, 200817 yr Ja, det må være en rå tur det der... Også en artig kommentar fra en rett ved kameraet under takeoff: "Er det propellfly?"
July 18, 200817 yr Jeg fløy i en 757 for et par uker siden, og den hadde akkurat samme lyden (som kan minne om propellyd). Vi satt også nesten helt forrest i flyet som disse i filmen gjør, og resten av familien var overbevist om at noe måtte være alvorlig feil med flyet.
July 18, 200817 yr Den duren er et klasisk kjennetegn på RR motorer Absolutt Om jeg ikke tar helt feil så oppstår denne lyden når motorens vifteblader går rundt i supersonisk hastighet, men er selvfølgelig ikke helt sikker om dette er sant eller ikke, regner med jeg vil bli korrigert hvis jeg tar feil her.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.