November 10, 200421 yr Ja nå nermer jula seg med stormskritt, og etter helgas braksuksess synes jeg at vi fortjener ei lita juleavsluttning. Derfor inviterer jeg alle som vil være med på dette om å kontakte meg. Planen er at vi møtes en Lørdags ettetrmidag/ kveld der vi går på peppez Pizza å spiser god mat å nytter lit god drikke. Nå skal så dette skje, jo en gang i begynnelsen av desember. Dato å klokkeslett avtaler vi i fellesskap, slik at vi kan få med flest mulig av dere Ha ei givende førjulstid
November 10, 200421 yr Høres kjempehyggelig ut, gikk jo glipp av Peppes-seremonien på lørdag, så det er jo en selvfølge at jeg kommer!
November 10, 200421 yr Den er grei Steinar.Da får vi håpe på at det passer ei helg for oss alle.Kan jo kolidere med det tradisjonelle julebord for enkelte av oss.
November 10, 200421 yr Author Einar! Mener du at Julebordene varer ei hel helg? I såfall vil jeg snarets ha beskjed om korsn firma det er, slik at jeg kan søke jobb der
November 10, 200421 yr Tror nesten Dag må starte en egen "Bødø-treff" kategori nå Er dette kun for bodeværinger eller kan jeg være med hvis jeg tilfeldig vis skulle komme innom Bodø? Pappa har lurt litt på om ikke vi skal ta en tur til Bodø får å dra på flymuseet.
November 10, 200421 yr Author Er dette kun for bodeværinger eller kan jeg være med hvis jeg tilfeldig vis skulle komme innom Bodø? Selvfølgelig er det ikke det, Så du skal være velkommen om det skulle passe for deg
November 10, 200421 yr Høres jo bare jekla artig ut dette! *springe å sjekke busspriser til bodø* kunne gjerne ha tenkt meg å komme ned på dags tur en gang!
November 11, 200421 yr . Nå skal så dette skje, jo en gang i begynnelsen av desember. Dato å klokkeslett avtaler vi i fellesskap, slik at vi kan få med flest mulig av dere Ha ei givende førjulstid Så lenge det ikke blir 3 Desember så er jeg enig. Har stående invitasjon til to julebord den dagen..........
November 11, 200421 yr Author Joda! Hurtigruta går ifra Bergen til Kirkenes med ca 3 timers stopp i Bodø Hadde du tenkt å komme nordover eller? I så fal skal du være velkommen.
November 11, 200421 yr Author Skal du fly er jeg 95%sikker på at du må ta veien via Gardermoen. Det kan være mulig at du kan fly via Værnes vist det finnes rute Bergen-Værnes
November 11, 200421 yr Kanskje fly blir bedre, men det er ingen direkterute, er det? Du må nok bytte fly, men ser på sasbraathens.no at du kan få det så billig som 555,- en vei! Det var ikke så gale, da
November 11, 200421 yr Fikk beskjed i dag at vi skal ha julebord Fredag den 26/11,så styr unna denne helgen Steinar..
November 11, 200421 yr Skal du fly er jeg 95%sikker på at du må ta veien via Gardermoen. Det kan være mulig at du kan fly via Værnes vist det finnes rute Bergen-Værnes Du kan fly Bergen-Gardermoen-Bodø, eller du kan ta Bergen-Værnes-Bodø. Blir nok kortest å fly via Værnes.
November 11, 200421 yr Author Fikk beskjed i dag at vi skal ha julebord Fredag den 26/11 Da syns jeg at Lørdag 27/11 er perfekt! Julebord,Juleavsluttning og feiring av min 32 årsdag! Blir 32 den 23.11 nemmelig Det skulle bli tre fluer i en smekk for minst to av deltakerne, Nemelig Einar og Espen
November 11, 200421 yr Author Omså hele fs miljøet i Norge er velkommen om de vil å har lyst! Men i så fall må jeg få beskjed, slik at vi kan reservere hele Peppez Pizza
November 12, 200421 yr jeg kommer ikke. bodø er litt langt unna for bare et jule bord. men ha en fin stund da dere. så da er det vel hele fs miljøet-1 som kommer.
November 12, 200421 yr Hupp, god ide med julemarkering. Som vanlig i min bransje kan jeg ikke planlegge så nøye så lang tid i forveien. Aner ingen ting om hvor jeg befinner meg 27.nov. Men en julesammenkomst med FS-prat, pizza og stettglass med fuel, får høy prioritet i min planlegger. Så hvis ikke Kato air eller andre skulle finne på noe alvorlig tull, så befinner jeg meg på Peppes i løpet av den kvelden. Hupp.
November 12, 200421 yr ..Så hvis ikke Kato air eller andre skulle finne på noe alvorlig tull, så befinner jeg meg på Peppes i løpet av den kvelden. Hupp. Hehe, var det du / dere som fikk nyss om at Kato Air hadde punktert forrige torsdag?
November 12, 200421 yr så da er det vel hele fs miljøet-1 som kommer. Nope. Kommer ikke du, så kan vi i allefall ikke berykte oss som nr1. Skulle så absolutt vært fint å pratet litt fly med deg!. U know what a/c Det slo litt spesiellt at du kalte oss det. Selv om nr1 ligger mye nærmere deg en som så. Da jeg tror å nesten vet det største fs-miljøet fortsatt ligger på Østlandet med antall simmere/brukere.
November 12, 200421 yr Hmmm,kan ikke love noe men det hadde vært gøy og sitte ved et bord og snakke Starfighter med Ernst. Jeg får se.
November 12, 200421 yr Author OK Folkens!Da er den 27 endelig bestemt Husk at undertegnede feirer bursdag sammtidig
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.