Gå til innhold

Poengoversikt

Populært innhold

Viser innholdet med flest omdømmepoeng den 31. mai 2024 i alle områder

  1. Hei! Hadde tenkt å freshe opp ENAL litt. Det er mye der som jeg har måttet gjettet meg til hvordan ser ut. (Og det er jo ikke så bra?) Er det noen som evt. har noen gode referansebilder av flyplassen? Gjerne bilder fra Apron side og evt. interiør i avgangshall/ankomsthall?
    1 point
  2. Jepp, ble mye flying i dag. Oppe med alle mine favoritt fly, to turer med 738, ENAT-ENEV og LSZH-LFMN. ENHF-ENAT med Piper M500, og LFNC-LFLJ med Turbine Duke. Og sightseeing Stockholm og Madrid, med Piper Comanche og C172.
    1 point
  3. Lov å være sær på sånt .... det er lysene som leder i mørke ...........SAFETY FIRST 😉
    1 point
  4. Det er vel litt variabelt, men synes nok Google stort sett er hakket bedre, spesielt på østlandet.
    1 point
  5. Lofoten med Google, flyr sydvestover fra ENSH
    1 point
  6. Vil uansett tro at etterretningstjenester rundt om i verden lett får tak i layout og slikt på flyplasser utenom å måtte bruke DCS som referanse...hemmelighetsstemplet eller ei
    1 point
Poengoversikten er satt til Oslo/GMT+01:00
×
×
  • Opprett ny...